ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

+420777399935

Petiokyradek@seznam.cz

Reklamační podmínky

  • Úvod
  • Reklamační podmínky

Reklamční řád

Kupujícímu doporučujeme si při přebírce zboží odkontrolovat a případně poškozené zboží přepravou ihned sepsat zápis o škodě - viditelně poškozené zboží něpřebírat - případně po dohodě na tel: 777399935 Škodu neprodleně nahlaste dopravci - případně si hlášení nechte potvrdit na e-mail.

Reklamaci na poškození přepravou je potřeba uplatnit co nejdříve od převzetí výrobku. - Dopravce vyžaduje nahlášení škody do 48hodin od převzetí zásilky. V případě, že bude reklamace zaslána později, je možnost zamítnutí dopravcem.

Doporučení - Přepravní služba má ve svých smluvních obchodních podmínkách upozornění, že poškození přepravou i skrytá vada vzniklá přepravou je potřeba uplatnit do 48 hodin od převzetí zásilky. Požadavky přepravní služby jsou nafocení zboží a původního obalu, písemné uplatnění reklamace. Takto zaslané podklady přepošleme k uplatnění reklamace škody vzniklé přepravou.

Reklamace můžete uplatnit na Petiokyradek@seznam.cz nebo písemně na Radek Pětioký, Doubravice 16, Železnice, 50713 Tel: 777399935 Při zaslání reklamace je nutné je uvést číslo objednávky, číslo zásilky - ( najdete na nálepce na balíku), při poškození dopravou zápis o škodě, fotodokumentaci obalu a poškození zásilky. Tuto reklamaci co nejdříve odeslat na Petiokyradek@seznam.cz škodu je také možné nahlásit na tel: 777399935 - nicméně je však reklamaci nutné zaslat písemně. V případě vrácení zboží ve 14 denní lhůtě, informuje zákazník prodávajícího výhradně písemně na e-mail Petiokyradek@seznam.cz a na adresu: Petioky Radek Doubravice 16, Železnice, 50713 Vracené zboží, musí být nepoškozené a nepoužité. Jedná se o vrácení zboží spotřebitelem.

PŘEDMĚT: ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY - MUSÍ BÝT OZNAČENO Od smlouvy nelze odstoupit u objednávky na IČ - Firemní objednávky k vrácení nepřijímáme. Zboží (balík) zašlete na adresu: adresu pro zaslání zboží vám zdělíme na požádání na email Petiokyradek@seznam.cz Osobní reklamace dohodou na telefonu 777399935. Reklamace - písemné zaslání na e-mail.

PŘEDMĚT: REKLAMACE - MUSÍ BÝT OZNAČENO Reklamace je potvrzena dnem, kdy jsou prodejci dodány následující doklady, sepsaná reklamace, označení vady, fotodokumentace poškozeného zboží a původního obalu. Reklamce Vám bude potvrzena a do 30 dní od potvrzení reklamace vyřízena. Zboží k reklamaci musí být předáno čísté, v případě špinavého zboží vám bude účtován poplatek za čištění dle ceníku. Rozhodnutí reklamace Vám bude odesláno na e-mail spolu se zápisem o průběhu reklamace.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

Radek Pětioký
Doubravice 16
50713 Železnice
IČ: 74275062, DIČ: CZ7606042774

tel.: +420777399935

Petiokyradek@seznam.cz