ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

+420777399935

Petiokyradek@seznam.cz

Zákaznický servis

tel.: +420777399935
napište nám

HLOH sušené květy a listy

350 Kč s DPH
289 Kč bez DPH

do 2-3 dnů

ks

  • Kat. číslo: 14
  • Záruka: 24 měsíců

HLOH sušené květy a listy

Hloh představuje efektivní lék při srdečních potížích a snižuje krevní tlak. Působení hlohu je uznáváno i ze strany mnohých lékařů, kteří ho také doporučují jako podpůrný doplněk léčby. Látky obsažené v hlohu mají stimulační účinek na srdeční sval a jeho prokrvení, zlepšují průchodnost cév a tepen a celkově zlepšují prokrvení celého těla. Působí i jako regulátor, a to zejména v případě vysokého krevního tlaku, který účinně snižují. Hloh funguje rovněž jako prevence a léčba anginy pectoris, doporučuje se i jako prevence infarktu a na rekonvalescenci po něm. Uklidňujících účinků hlohu lze využít například v případě nespavosti nebo v čase silného nervového vypětí a dlouhodobého stresu. Pomáhá i ženám v období menopauzy, kdy zmírňuje nepříjemné stavy. Při užívání hlohu je velmi důležitá vytrvalost a trpělivost. Výsledný léčivý efekt je výsledkem pravidelného a dlouhodobého užívání. Výhodou hlohu je, že na rozdíl od mnoha jiných bylin s účinkem na srdce a krevní oběh není toxický, nejsou u něj známé žádné nežádoucí účinky, jediným problémem by mohla být kontraindikace s jinými léky. Léčivé účinky mají listy a plody hlohu (takzvané hložinky), ovšem ne tak výrazné jako květ.

Složení : 100% listy a květy Hlohu Možnosti využití: tinktura, macerát, nálev, do jogurtu Příprava nálevu: Jednu polévkovou lžíci zalijeme 200-300 ml vroucí vody a necháme 10 minut louhovat. Pijeme dvakrát denně.

 

Obsah balení 250g

 

Interakce s léky: Existuje možnost, že hloh může ovlivnit účinnost některých léků. Pokud užíváte jakékoli léky na srdeční problémy, snižování krevního tlaku nebo jiné léky, měli byste o užívání hlohu nebo hlohových přípravků diskutovat se svým lékařem. Hloh může například posilovat účinky některých léků na snižování krevního tlaku.

 

Těhotné ženy, kojící ženy a děti by hloh obyčejný užívat neměli

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

Radek Pětioký
Doubravice 16
50713 Železnice
IČ: 74275062, DIČ: CZ7606042774

tel.: +420777399935

Petiokyradek@seznam.cz